Grabo Logo

Dealer Grabo Polska – Elwar S.C.

Akcesoria i części

Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi oraz szerokiej gamy akcesoriów i części zwiększających funkcjonalność i wydłużających żywotność urządzeń marki Grabo. W naszej ofercie znajduje się akumulator gwarantujący długotrwałe działanie przyssawki – warto mieć pod ręką dodatkową baterię, aby w razie potrzeby szybko ją wymienić i kontynuować pracę. Proponujemy Państwu także praktyczną torbę transportową do przenoszenia urządzenia. Wykonana z trwałego, wodoodpornego materiału, torba chroni chwytak Grabo przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zanieczyszczeniami. Posiada ona także specjalne przegródki na akcesoria, ułatwiając tym samym utrzymanie porządku i szybki dostęp do potrzebnych elementów. Jednym z nich jest wielogniazdowa ładowarka do akumulatorów Grabo, dzięki której zawsze mogą Państwo dodać mocy swojemu chwytakowi.

Uszczelki Grabo

Nasza oferta obejmuje ponadto różnorodne uszczelki, które wspomagają pracę przyssawek akumulatorowych Grabo. W zależności od rodzaju powierzchni, z jaką będą Państwo pracować, warto wybrać odpowiednią uszczelkę, dzięki której wykonywanie zadań stanie się jeszcze wygodniejsze i efektywniejsze. Do produktów w tej kategorii należą:

  • uszczelka Brace Seal – przeznaczona do cienkich materiałów, na przykład szkła i płytek do 6 mm grubości,
  • uszczelka Rock Seal – służąca do przenoszenia materiałów o nierównej powierzchni, chropowatych lub porowatych. Poradzi sobie z nierównościami o wysokości nawet 1 cm,
  • uszczelka Slender Seal – posiada zwężony kształt przystosowany do chwytania długich i wąskich materiałów, między innymi rur, blach i kostki brukowej,
  • uszczelka Rubber Seal – uniwersalna uszczelka do różnych rodzajów powierzchni.

Zapewniamy fachowe doradztwo oraz wsparcie techniczne, aby pomóc w doborze najlepszych akcesoriów. Zależy nam na tym, by mogli Państwo cieszyć się niezawodnością i wydajnością przyssawek próżniowych Grabo przez długie lata.

Nasze produkty

Akcesoria i części

GRABO Akumulator Li-ion 14,8V 2,6Ah

GRABO Akumulator Li-ion 14,8V 2,6Ah

Pełne naładowanie akumulatora zapewnia do 900 cykli roboczych lub 1,5 godziny nieprzerwanej pracy.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.