Grabo Logo

Dealer Grabo Polska – Elwar S.C.

Uchwyty próżniowe Grabo

Rewolucyjne uchwyty próżniowe Grabo na nowo definiują podnoszenie ciężarów. W przeciwieństwie do tradycyjnych przyssawek te niepozorne narzędzia mogą z łatwością podnosić i przenosić naprawdę ciężkie materiały. Zaprojektowane do pracy z suchymi, szorstkimi i porowatymi materiałami, przyssawki akumulatorowe Grabo cieszą się zaufaniem specjalistów wielu branż dzięki swojej doskonałej wydajności. Lekkie i przenośne, umożliwiają pojedynczemu pracownikowi wykonywanie zadań, które normalnie wymagałyby udziału dwóch osób. Niezależnie od tego, czy chodzi o duży drewniany panel, czy taflę lustra o ogromnych rozmiarach, chwytaki Grabo sprawiają, że podnoszenie ciężkich przedmiotów staje się niezwykle proste. Zapraszamy do zapoznania się z modelami dostępnymi w naszej ofercie.

Jak wybrać przyssawkę akumulatorową Grabo?

Wybór odpowiedniego modelu przyssawki akumulatorowej Grabo zależy od kilku czynników, takich jak rodzaj materiałów, które będą przenoszone czy oczekiwany udźwig. Zasadniczo wszystkie oferowane modele nadają się do każdego typu powierzchni, choć w niektórych przypadkach należy doposażyć je w dedykowane uszczelki, na przykład Brace Seal do cienkich materiałów lub Rock Seal do materiałów chropowatych i porowatych. Należy zwrócić uwagę na siłę ssania oraz maksymalny możliwy udźwig urządzenia. Jeżeli planują Państwo podnosić płyty betonowe czy kamienne, rekomendujemy model o wyższej sile chwytu i mocy znamionowej.

stotna jest również ergonomia urządzenia i wygoda jego użytkowania. Model Grabo Pro Lifter 20 jest wyposażony w dodatkowe funkcje, takie jak automatyczne zatrzymanie przy ciśnieniu 11,6 psi, cyfrowy wyświetlacz i elektroniczny manometr, dzięki czemu zapewnia on dodatkowy komfort pracy nawet przez długi czas.

Nasze produkty

Modele Grabo

OTTOVAC

GRABO Ottovac

Profesjonalna przyssawka z elektroniczną kontrolą podciśnienia.

GRABO PRO-LIFTER 20

GRABO Pro LIFTER 20

Najnowsza technologia podnoszenia GRABO Pro wyposażona w czujnik ciśnienia oraz wyświetlacz.

NEMO GRABO

Nemo GRABO

Klasyczny system podnoszenia, solidna i trwała konstrukcja, prostota użytkowania - maksymalna moc.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.