Grabo Logo

Dealer Grabo Polska – Elwar S.C.

Jako autoryzowany dealer marki Grabo na Polskę jesteśmy dumni z faktu, że możemy dostarczać naszym klientom najwyższej jakości produkty, które ułatwiają codzienną pracę w wielu branżach. Nasza firma od początku swojego istnienia stawia na profesjonalizm, rzetelność i pełne zaangażowanie w realizację potrzeb klientów. Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie zarówno producenta Grabo, jak i szerokiego grona odbiorców w kraju.

Dbamy o to, aby każdy z naszych klientów mógł liczyć na kompleksowe wsparcie oraz doradztwo w zakresie doboru odpowiednich przyssawek akumulatorowych Grabo. Współpracując z nami, mają Państwo pewność, że otrzymają produkty spełniające oczekiwania pod względem wydajności i trwałości. Oferujemy nie tylko najnowsze modele produktów Grabo, ale też wszelkie niezbędne części zamienne i akcesoria. Ponadto oferujemy pełną obsługę serwisową, dlatego w razie jakichkolwiek problemów z urządzeniem, szybko uzyskają Państwo profesjonalną pomoc.

Nasza firma stawia na ciągły rozwój i doskonalenie swojej oferty. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa z różnych branż, takich jak budownictwo, przemysł, transport czy logistyka. Od lat oferujemy sprawdzone rozwiązania dla glazurników, kamieniarzy, szklarzy, brukarzy, dekarzy, stolarzy oraz firm przeprowadzkowych. Jesteśmy przekonani, że asortyment produktów oraz profesjonalne podejście do każdego klienta sprawią, że będziemy mogli sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.